Hakkımızda

Hem şık, hem rahat ve samimi… En lezzetli yiyeceklerimizi , eviniz kadar samimi bir ortamda sunmak için Ordu’da Unpam’ın kapılarını sizlere açtık. O günden beri, en yeni lezzetleri, en iç ısıtan menüleri, en ferahlatan içecekleri bulmak ve size sunmak için çalıştık. Eşsiz tatlılarımızla, gün içinde mis gibi kahvenin yanındaki nefis tatlının, hızlı yiyeceklerle tadı damağınızda kalan lezzetlerin, nefis müzik eşliğindeki ağzınızın tadına bakabilesiniz diye Unpam’ı yeniledik. Her zamanki kadar sıcak, her zamanki kadar samimi Unpam’da, size modern tarzında bir atmosfer ve yanında her zamankinden daha fazla tadı damağınızda kalacak Türk ve Dünya mutfağı lezzetleri sunuyoruz. Size, ailenize, misafirlerinize, en sevdiklerine yetecek kadar lezzet, herkesi memnun edecek müzik ve bol sohbet Unpam’da… Afiyete ve iyi eğlenceye davetlisiniz…. Ve şimdi’de; Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek için web sitesi açtık.

Vizyonumuz

Bir marka olmanın bilinciyle müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim ilkelerini önce tutarak tüketici haklarına saygılı, kalitesine güvenerek ürünlerimizi tercih edenlere daima yakın, sektörde örnek alınan güvenilir ve mükemmel bir hizmet ve üretim şirketi olmak.

Misyonumuz

Değişen yaşam şartlarının farkında olarak müşterilerimize sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmak sektörümüzden kalite ve standartlarının yükselmesi için gerekli tüm çabayı göstererek, Türk toplumunun yaşam kalitesini arttırmaya çalışan örnek bir firma olmak .

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ HAKKINDA

Unpam yapı olarak aile şirketi yapısında bir Unlu Mamüller firmasıdır. Firma ortakları 27 Yıllık Sektör Deneyimiyle Pastacılık, Tatlı, FastFood ürün ailesi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Üretimini yaptığımız ürünlerin kalitesi ve sunumunda çok başarılı olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu başarımızı 2007 Yılında Tescil edildi ORDU Tarım İl Müdürlüğü Denetimleri kapsamında Sektörünün en iyi hijyenik ve güvenilir Firması seçildik. Bu başarıyı İl Müdürü gıda güvenliği teşekkür belgesi ile belgelendirdi. UNPAM’ın ORDU İLİNE SAĞLADIĞI İSTİHDAMIN BOYUTU NEDİR ORDU İlinde dönüşümlü olarak 80 kişilik personel istihdam etmektedir. ORDU İlinde bilinen bir fındık sanayisine yakın bir istihdam boyutunun olduğu kanısındayız.